logo Vinařství Jaroslav Šlichta Vinařství Jaroslav Šlichta
Vinařství, vinné sklepy a rodinné domy k rekreaci
+420 724 982 143v případě jakéhokoliv přání nebo dotazu na nás volejte

Vinařství Jaroslav Šlichta Ochrana soukromí a nakládání s osobními údaji

Vážíme si vaší důvěry a chráníme vaše data před zneužitím. Bezpečnost vašich dat je pro nás důležitá, a věnujeme jí proto maximální pozornost. K důvěrným informacím o vaší osobě nemá přístup třetí strana - neposkytujeme nikomu vaše data v žádné podobě. Dodržujeme zákonem stanovené povinnosti a postupy.

Proces on-line objednávky

Provozovatel internetového obchodu https://www.vinarstvislichta.cz/objednavka.html a https://www.www.damsivino.cz Jaroslav Šlichta, IČO: 01201212 zpracovává v případě objednávky následující osobní údaje:

Tyto osobní údaje zpracováváme na základě oprávněného zájmu za účelem splnění smlouvy. Doručovací údaje poskytujeme dále zvolené přepravní společnosti v nezbytně nutné míře. Vezměte na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

Dokument: Zásady ochrany osobních údajů (PDF)

Soubory cookie

Kromě výše uvedených údajů uchováváme údaje o prohlížených stránkách, navštívených odkazech a pohybu na našich stránkách. Tyto údaje se uchovávají zejména v souborech cookies na vašem počítači a jsou anonymizovány. Ze žádného z těchto údajů nelze jednoznačně určit vaši identitu.

Tyto údaje využíváme zejména pro analytické a marketingové účely. Využíváme přitom také služby třetích stran jako Google AdWords, Google Analytics, Seznam Sklik a Facebook. (Tento výčet se může měnit, ale povahou zůstávají použité služby stejné.)

Naše webové stránky využívají technologie retargetingu od služby Sklik provozované společností Seznam.cz, a.s. Ta nám umožňuje ukázat návštěvníkům, kteří již projevili zájem o naše produkty, naše reklamy v reklamní síti společnosti Seznam.cz, a.s.